.

.

New
Uniwersalny czarny SQV4 SQV 4 IV Bov Turbo Pull typu cios odcinający Bov wydechowy zaworu BOV z adapterem kołnierz

Uniwersalny czarny SQV4 SQV 4 IV Bov Turbo Pull typu cios odcinający Bov wydechowy zaworu BOV z adapterem kołnierz

€ 18.00
€ 25.79

Number
Istniejący

Opis Cechy :
-Marka SQV4 turbo cios odcinający bov. Wykonane z wysokiej klasy CNC billet aluminium odlew ciała i andized wykończone. w tym oring, sprzętu.
-Nasz wypuszczać zawory jest podwójny etap pull-typ ZAWÓR NADMIAROWY. W przeciwieństwie do typowe typu push cios-off zawory, nie będzie przeciekać pod każdym poziomie doładowania.
-To jest dla maksymalnej wydajności, zawiera zarówno małe podstawowej zawór dla ultra szybkie aktywacji, i większy wtórnego zawór dla dodatkowe rozładowania pojemności. Zbudowana jest z aluminium kęsów, który zapewnia długoterminowa trwałość i wysoki połysk wygląd.
-Triple Fin projekt produkuje "Super Sound". Potrójne płetwy ustawić w środku lejek produkuje dynamiczny i agresywnego dźwięku. Opcjonalnym specjalne okrągłe Fin można kupić oddzielnie dla dźwięku tuning.
-Instrukcja jest wliczony w cenę. Profesjonalny montaż jest wysoce zalecane!
-Element dokładnie tak samo jak pokazano obraz.Model : SQV4 wypuszczać zaworu Kolor : czarny Producent numer części : BOV1010 Odpowiednie :
-Nadaje się do pojazdów z turbosprężarek, inne modele bez turbosprężarek zainstalowany bez efektu.Funkcja produktu :
-The tzw ZAWÓR NADMIAROWY urządzenie jest urządzeniem, które zapobiega sprężonego powietrza z running off turbiny w przeciwnym kierunek przez rura ssąca podczas tankowania zatrzymuje. Awaria do załadunku i rozładunku zawory spowoduje uszkodzenie łopatki turbin. Gładka spalin dźwięk z silny wpływ urok, za pomocą błyszczące korpus ze stopu aluminium, najbardziej atrakcyjne silnika pokoju i trwałość współistnieją.Uwagi :
-Wszystkie turbodoładowany silniki produkować ten hałasu, ale do codziennego cywilnej pojazdów, producenci zaprojektować go jako hałasu w celu zmniejszenia to jak najwięcej. Odbywa się to przez uwalniając ciśnienia do kolektora dolotowego, więc hałas jest bardzo niskiej tego typu ciśnienie ulga jest nazywany wewnętrzny rozładowania.

Dane produktu

Numer modelu:
EPC_AIP_402
Rookie

Najlepsza kategoria kwalifikowana