.

.

New
2018 śmieszne parodia grube wargi kiełbasa usta Halloween party decoration supplies rekwizyty fotografowania Hot ślub gry dostaw

2018 śmieszne parodia grube wargi kiełbasa usta Halloween party decoration supplies rekwizyty fotografowania Hot ślub gry dostaw

€ 1.24

Number
Istniejący

Dane techniczne Materiał : guma Rozmiar : 9*2.4 cm Pakiet zawiera :
1 * śmieszne zabawki Uwagi : 1. ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor projektu. Gwarantujemy, że styl jest taki sam, jak widać na zdjęciu.2. ze względu na różne osobiste technik pomiarowych, nie może być fizyczne błędów w 1-3 cm. Dziękuję!
transport :
uwaga, proszę! jesteśmy międzynarodowy sprzedawca od Chinach kontynentalnych. prosimy o cierpliwość! jeśli masz jakieś pytanie lub jakieś specjalne życzenie, nie prosimy o kontakt. postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin ze względu na różnicę czasu między nami, dzięki za wyrozumiałość.
odpowiedź :
1. Twoja opinia jest bardzo ważne dla naszego rozwoju Biznesu 's, Więc proszę zostawić Informacje 5 Gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, dziękuję bardzo.
2. nie Opuszczać Negatywną Informacje Zwrotne nie pytając nas o pomoc, prosimy o kontakt z nami pierwsza jeśli masz jakiś problem. Feedback jest nasze życie, zanim ty opuszczasz neutralną lub negatywną opinię, proszę skontaktuj się z nami, aby uzyskać lepsze rozwiązanie, My odpowiemy na wszystkie wiadomości tak szybko, jak to możliwe, dziękuję z góry dla cierpliwość.
powrotna Polisa :
wspieramy 1 miesięcy bezpłatną wymianę, jeśli elementy są uszkodzone unartificially (potrzeba dowodów). i 6 miesięcy free remont (trzeba zapłacić koszty dostawy opłata), i 12 miesięcy wypłacane remont (trzeba także uiścić opłatę transportową).

Dane produktu

Numer modelu:
WJ70327
Rookie

Najlepsza kategoria kwalifikowana