.

.

New
EFERO Dziecko Stóp Peeling Stóp Maska Złuszczające skarpetki do pedicure maska złuszczająca do stóp Złuszczający Pielęgnacja Stóp usuwanie martwego naskórka 8 Pack

EFERO Dziecko Stóp Peeling Stóp Maska Złuszczające skarpetki do pedicure maska złuszczająca do stóp Złuszczający Pielęgnacja Stóp usuwanie martwego naskórka 8 Pack

€ 10.00
€ 16.10

Number
Istniejący

Modname = ckeditor
EFERO Dziecko Stóp Peeling Stóp Maska Złuszczające skarpetki do pedicure maska złuszczająca do stóp Złuszczający Pielęgnacja Stóp usuwanie martwego naskórka 8 Pack Pakiet Zawiera : 8 Pack = 8 Pair maseczka do stóp Instrukcja obsługi-prawidłowe instrukcja jest bardzo ważne, będą miały wpływ na efekt maseczka do stóp.1. umyć i moczyć nogi z ciepłej wody, a następnie suche stóp.
2. za pomocą nożyczek do cięcia uszczelnienia maseczka do stóp pakiet.
3. nosić maseczka do stóp, my zalecane do noszenia parę normalne skarpetki na zewnątrz, aby zapewnić wystarczającą kontakt z istoty.
4. usunąć maseczka do stóp po 35-95 minut, a następnie oczyścić swoje stopy.
5. większość ludzi zacząć odkleić martwy naskórek po 48-godzin użytkowania, ale ze względu na różne typu skóry, ktoś może musi używać 2-3 para, proszę używać maseczka do stóp ponownie 48 godzin później.
6. nie należy używać maska jeśli masz aktywny wyciąć lub rany.
7. proponujemy do soak swoje stopy z ciepłej wody po 48-godzin użytkowania.Uwaga : Po użyciu około 3 do 5 dni, stare stóp załączenia odpadów będzie stopniowo spaść, 5-7days w tym procesie. Ponieważ metabolizm każdego z nas inny, więc spada off czas jest również inna.

Dane produktu

Wykorzystanie:
Stóp
GZZZ:
YGZWBZ
Typ:
Maska do stóp
Certyfikacja:
GZZZ
Składnik:
other
Kraj/Region produkcji:
Chiny
Nazwa marki:
efero
Numer modelu:
Foot Mask
Waga netto:
8Pack
effect:
dead skin remove, smooth Foot Mask
Shelf life:
3Years
For people:
General
Applicable to skin:
General
Rookie

Najlepsza kategoria kwalifikowana