.

.

New
YJZT 14 cm * 13.6 cm Moda Motyl Latający Naklejka PVC Motocykl Samochód Naklejki 11-00656

YJZT 14 cm * 13.6 cm Moda Motyl Latający Naklejka PVC Motocykl Samochód Naklejki 11-00656

€ 1.00
€ 1.42

Number
Istniejący

YJZT 14 cm * 13.6 cm Moda Motyl Latający Naklejka PVC Motocykl Samochód Naklejki 11-00656 Swoje naklejki ma 3 części : Podkład papier Naklejki Jasne Taśmy Transferu 1 czyszczenia powierzchni, gdzie naklejka zostanie zainstalowany
2 powoli usunięte, podkład papier upewniając się, że twój naklejka pozostaje przyklejone do jasne taśmy transferu. Jeśli część swojej naklejka unosi się z podłoża, naciśnij podkład papier z powrotem w dół przed to aż pozostaje przyklejone do transferu taśmy.
3 po naklejka jest obrane z dala od podłoża, line up i pozycji swoje naklejka przeciwko powierzchni, do których to będą stosowane.
4 użyć karty kredytowej, squegee, lub coś podobny do smooth dół swoje naklejka, upewniając się, że to jest całkowicie zatrzymany do powierzchni. 5 starannie i Powoli, usunąć transferu taśma z kalkomanii, upewniając się, że twój naklejka jest zatrzymany do powierzchni. Jeśli widzisz część naklejka nie uwolnienie od transferu taśmy, naciśnij go z powrotem w dół do powierzchni i powtórzyć proces. Gwarancja : 1.100% gwarantuje nowy dobry z dobrym stanie.2. jeśli nie jesteś zadowolony z pozycji, Prosimy O kontakt z nami przed wyjazdem złe opinie lub zrobić problem,, który nie jest pomocny i przyjazny.3. Return i zmienić jest dostępny teraz. Kupujący muszą dbać powrotnej wysyłki opłaty. I prosimy o kontakt z nami, gdy chcesz zwrócić lub zmienić.4. proszę potwierdzić dostarczony JAK NAJSZYBCIEJ, kiedy można dostać paczkę.

Dane produktu

Typ artykułu:
Naklejki
Kategoria:
Naklejki
Model:
Oem
Nazwa marki:
YJZT
Pozycja średnicy:
0cm
Pozycja wysokość:
13.6cm
Rodzaj naklejki:
Karoserii
Typ:
Klej naklejki
Opakowanie:
Nie pakowane
Nazwa modelu:
11-00656
Is_customized:
Tak
Długość produktu:
0cm
Pozycja szerokość:
14cm
Projekt:
Cartoon
Naklejki umieszczenie:
Okno
Rodzaj materiału:
PVC
Sticker:
Car Sticker
Rookie

Najlepsza kategoria kwalifikowana