.

.

New
EDELL 925 Sterling Silver Nowy 1:1 Reflexions Serce Klip Charm Oryginalne Temperament kobiet W Stylu Vintage Biżuteria 767620

EDELL 925 Sterling Silver Nowy 1:1 Reflexions Serce Klip Charm Oryginalne Temperament kobiet W Stylu Vintage Biżuteria 767620

€ 10.07

Number
Istniejący

Uwagi na zakup :
1. wszystkie zdjęcia produktów są tylko w celach informacyjnych i pochodzi od rzeczywistych obiektów. Pomimo pewnego odchylenia wyświetlacza ustawienie, fotografia kąt i oświetlenia, zdjęcia są przedmiotem fizycznej produktu. dla każdej specjalnej pytanie, prosimy o kontakt z Obsługą klienta przed zakupem.
2. jak na zdjęciach są niemożliwe, aby zachować 1 : 1 stosunek z obiektem. Tak więc proszę uważnie przeczytać kierunek rozmiar z góry, a następnie umieścić zamówienie po porównaniu.
Jakości opis
1. wszystkie produkty są w 925 sterling silver i wsparcie identyfikuje z arodowy władz.
2. większość produktów mark 925 i LOGO, z wyjątkiem kilku produktów. Wszelkie pytania o kontakt z Obsługą klienta. Twoja satysfakcja jest zawsze naszym dążenie.
Zaletą cena
Wszystkie produkty w naszej firmie są fabrycznie bezpośrednie, savingmost z sprzedaży cykli i kosztów operacyjnych. W związku z tym, zapewniamy państwu najwyższy zakupy doświadczenie z niską ceną.

Dane produktu

Grzywny lub mody:
Grzywny
Typ artykułu:
Koraliki
Metale typu:
Srebrny
Pozycja wysokość:
None
Główny kamień:
Brak
Pozycja waga:
None
Pozycja kształt:
Okrągły kształt
Numer modelu:
767620
Numer certyfikatu:
None
Certyfikat typu:
CMA
Nazwa marki:
PANHOME
Rookie

Najlepsza kategoria kwalifikowana