.

.

New
2 sztuk Torba Klucz Samochodowy Samochód Fob Signal Blocker Faradaya Torba Blokowanie Sygnału Torba Ekranowanie Etui Portfel Klucz Do ochrony prywatności

2 sztuk Torba Klucz Samochodowy Samochód Fob Signal Blocker Faradaya Torba Blokowanie Sygnału Torba Ekranowanie Etui Portfel Klucz Do ochrony prywatności

€ 3.00
€ 4.11

Number
Istniejący

Podstawowe parametry produktu :
Rozmiar : około 14 cm/5.51in długie i 10 cm/3.94in szeroki
W blokowanie sygnału torba jest podzielony na dwie warstwy wewnątrz i na zewnątrz. Warstwa wewnętrzna jest całkowicie używany do bloku sygnału, i warstwa zewnętrzna jest stosowane w celu zmniejszenia promieniowania. Jest to najlepszy produkt dla kobiet w ciąży do opieki dla nowej generacji, i, począwszy od teraz!
Po telefon jest umieszczony w warstwa wewnętrzna :
1. jeśli twój telefon komórkowy nie otworzyć połączenia alert funkcji, gdy ktoś połączeń, będziesz być poproszony "Witaj, twój telefon jest czasowo niedostępny, proszę dial później."
2. jeśli twój telefon ma połączenia funkcją ostrzegania włączona, gdy ktoś połączeń, będziesz być poproszony “Hello, dzwoniącego masz wybieranych pozwoliło połączenia funkcją ostrzegania. Powiadomimy cię przez SMS z caller ID, dziękuję za twój telefon. Proszę odłóż, zobaczyć ciebie później." Po telefon jest usuwany z blokowanie sygnału torba, to otrzyma wiadomość tekstową, aby przypomnieć ktoś zadzwonić. To pozwala poradzić sobie bez konieczności zamknięty.
Lista :
Blokowanie sygnału torba * 2

Dane produktu

Rodzaj materiału:
Nylon
Nazwa marki:
vvcesidot
Rookie

Najlepsza kategoria kwalifikowana