.

.

New
UROCZY FIOLETOWY BRANSOLETKA BRANSOLETKA 62 MM

UROCZY FIOLETOWY BRANSOLETKA BRANSOLETKA 62 MM

€ 33.16

Number
Istniejący

     witaj w moim sklepie : powitanie mój sklep sklep! jak towarów na zdjęciu, to jest tak zaskakujące uroda! jeśli ci się spodoba, nie przegap! mogę dać ci najniższą cenę! szczęśliwie nadzieję, że robisz zakupy tutaj! to będzie was błogosławi zdrowia szczęścia! wszelkie pytania uprzejmie prosimy kontaktować się z nami przed złożeniem oferty lub zamówienia, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. proszę przeczytać Opis przedmiotu i wysyłka Opis. będziemy dostarczać rzecz W nabywcy płatności w ciągu 3 dni roboczych. ta pozycja jest dostarczane przez Singapur Lotniczą, Czas Wysyłki : 18-30 dni roboczych (Z Wyjątkiem Soboty i Niedziele i święta prawne) przyjeżdżać (Dissimilarity naród, koszt dostarczyć czas dissimilarity), Czy numer śledzenia, płatność : akceptuję następujące formy płatności : Alipay
wysyłka & Handling : EMS, Średnia wysyłka okres jest 7-10 dni. jeśli wybierzesz EMS, trzeba zapłacić pewną opłatę. EMS.
towarowego jest droższe. trzeba zapłacić (25 US : ). to zwykle trwa 8-12 dni. tak szybko, jak jasne płatności, wysyłamy przedmiot w ciągu 48 godzin. (weekend i holidy nie wliczone). dostawa & opłata manipulacyjna obejmuje opakowania, magazyn i koszty dystrybucji, nie opłata pocztowa tylko. prosimy upewnić się, że wysyłka adres jest poprawny zanim zapłacisz. powrotna Polisa :
jeśli znajdziesz jakieś problemy z jakością, gdy pojawi się element od nas. proszę napisz do mnie szybko. będę rozwiązać go dla ciebie w ciągu 48 godzin.

Dane produktu

Główny kamień kolor:
Fioletowy
Bransoletki typu:
Bransolety
Grzywny lub mody:
Moda
Numer modelu:
mm
Kształt 's wzór:
Okrągły
Styl:
Trendy
Kompatybilność:
Wszystko kompatybilny
Średnica:
62mm
Materiał:
Kamień
Płeć:
Kobiety
Ustawienie typu:
Brak
Metale typu:
Brak
Rookie

Najlepsza kategoria kwalifikowana