.

.

New
Sublime Antique White Pearl prezent dla dzieci srebrny mankietów bransoletki 7.0in 5mm

Sublime Antique White Pearl prezent dla dzieci srebrny mankietów bransoletki 7.0in 5mm

€ 9.00
€ 14.12

Number
Istniejący

RM14969232336989172 Opis : Twarzy bransoletki : 5x5mm Kamień rozmiar : 5x5mm Leczenie : ogrzewany Clarity : jeśli do VVSInne : elegancki, po prostu i? piękne!!Połysk : atrakcyjne Płatność :
I zaakceptować EscrowWysyłka :
Każdy przedmiot zostanie wysłany z poleconym i ubezpieczenia, tak, że można śledzić status przesyłki online. To będzie zazwyczaj 7-14 dni roboczych przyjeżdżać.Powroty :
I przyjmuje zwrotów bez żadnego powodu po kupujący otrzyma je w ciągu 14 dni. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, prosimy napisz do nas i będziemy szczęśliwi, aby pracować z tobą. Wszystkie powroty musi być w oryginalnym stanie i nigdy nie noszone.OpinieJak zawsze, dziękuję za wsparcie. Będę kontynuować, aby więcej wyjątkowa biżuteria I zapewnić najlepsze usługi dla wszystkich. Jestem fair I łatwe do porozmawiać. Proszę zostawić pozytywne opinie z wszystkich rzeczy. Jeśli czujesz niezadowolony z każdym z moich produktów lub usług, skontaktuj się ze mną I będę pomóc go rozwiązać. Proszę nie zostawiaj mnie coś negatywne, netural I będę pomóc go rozwiązać. Dopasowanie.Najlepsze życzenia,
She Crown

Dane produktu

Grzywny lub mody:
Moda
Typ artykułu:
Bransoletki
Metale typu:
Srebrny
Styl:
Trendy
Materiał:
Kamień
Bransoletki typu:
Chain & link bransoletki
Nazwa marki:
SheCrown
Płeć:
Kobiety
Ustawienie typu:
Prong ustawianie
Is_customized:
Tak
Typ łańcucha:
Wąż łańcuch
Zapięcie typu:
Podwójne zapinki bezpieczeństwa
Kształt 's wzór:
Okrągły
Kompatybilność:
Wszystko kompatybilny
Rookie

Najlepsza kategoria kwalifikowana