.

.

New
0.7x30mm drutu frezowanie kolczyki hoop 14 K złota złożony wysokiej jakości kolor nie tarnished DIY kolczyki dostawy ustalenia 1705043

0.7x30mm drutu frezowanie kolczyki hoop 14 K złota złożony wysokiej jakości kolor nie tarnished DIY kolczyki dostawy ustalenia 1705043

€ 12.46

Number
Istniejący

Bezpłatne DHL/EMS wysyłka na zamówienie powyżej 200 Należy pamiętać, że :
Zamówienie poniżej 5 zostanie wysłane przez chiny Post zwyczajne Small Packet Plus bez śledzenia informacji i wysyłka czas będzie 25-60 dni.
Zamówienie powyżej 20 proszę wybrać Aliexpress standardowa wysyłka i koszt wysyłki będzie minused automatycznie przez system.
Zamówienia powyżej 200 proszę wybrać Aliexpress standardowa wysyłka i koszt wysyłki będzie minused automatycznie przez system. będziemy uaktualnić zamówienia powyżej 200 do wysyłającym ekspresowym (DHL lub EMS). o Darmowa Wysyłka produkty z Darmowa Wysyłka naklejki cieszyć zera koszty wysyłki do niektórych district, w tym w produkty opis. zazwyczaj oferujemy międzynarodowego airmail do Darmowej Wysyłki i swój pakiet dotrze w ciągu 25-45 dni od bycia wysłane. proszę nie licytować, jeśli nie są w stanie przyjąć nasze warunki dostawy. lub wybierz Przyspieszonym Żeglugi, standardowa Wysyłka z dodatkowych kosztów. informacje zwrotne twoja opinia po zakupy u nas jest mile widziany. jeśli aren? t zadowolony z zakupu od nas, prosimy o kontakt z nami. odpowiadamy was w ciągu 24 godzin normalnie. jeśli masz jakiekolwiek narzeka, jeśli chodzi o coś o nas, prosimy o kontakt z nami przed opuszczeniem negatywną opinię. jesteśmy gotowi zaoferować żadnych rozwiązań. proszę nie zostawiaj wszelkie negatywne lub neutralne informacje zwrotne bez komunikowania się z nami. dzięki tak dużo!

Dane produktu

Typ artykułu:
Ocena biżuteria
Numer modelu:
1705043
Cechy produktu:
gold filled earrings
Nazwa marki:
Ms.Iconic
Materiał:
Metal
Metale typu:
Miedzi
Biżuteria ustalenia typu:
Kolczyk powrót
Rookie

Najlepsza kategoria kwalifikowana